Munkatársaink


Ügyvezetés

Jilly Zsolt

Ügyvezető igazgató
Telefon: + 36 1 202 4816
Fax: +36 1 202 4817


Értékesítés

Turay István

Értékesítési vezető
Telefon: + 36 1 202 4816
Fax: +36 1 202 4817

Területi képviselők

Szarka Béla

Terület: Nyugat- és Dél-nyugat Dunántúl területi képviselője
E-mail: b.szarka@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 606 2236

Gyurkó Ferenc

Terület: Közép- és Dél-kelet Dunántúl területi képviselője
E-mail: f.gyurko@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 515 5959
 

Joó Gabriella

Terület: Közép-Magyarország területi képviselője
E-mail: g.joo@martinbraun.hu
Telefon: + 36 30 516 6253

Molnár Csaba

Terület: Közép-Magyarország területi képviselője
E-mail: c.molnar@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 539 9233

Györki Zoltán

Terület: Észak-Magyarország és Észak-Alföld területi képviselője
E-mail: z.gyoerki@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 606 2240

Csányi Zsolt

Terület: Dél-Magyarország és Dél-Alföld területi képviselője
E-mail: z.csanyi@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 539 9248


Demonstrátorok

Fris Péter

Terület: Key Account Manager, kiemelt szakmai partnerek bemutató-szaktanácsadója
E-mail: p.fris@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 515 5962

Kun István

Terület: cukrászmester
E-mail: i.kun@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 606 2237

Nagy István

Terület: cukrászmester – bemutató szaktanácsadó
E-mail: i.nagy@martinbraun.hu
Telefon: +36 30 606 2238


Marketing

Árvai-Papp Bernadett

Üzletfejlesztési Manager
Mobil: +36 (30) 478 0682
Fax: +36 1 202 4817
E-Mail: b.papp@martinbraun.hu
 

Szabó Beáta

Marketing asszisztens
Mobil: +36 (30) 256 7880
Fax: +36 1 202 4817
E-Mail: b.szabo@martinbraun.hu


Kontrolling

Kincses Lilla

Kontroller
Fax: +36 1 202 4817
E-Mail: l.kincses@martinbraun.hu


Rendelésfelvétel

Majer Mónika

Értékesítési asszisztens
Mobil: +36 (30) 516 6257
Telefon: +36 1 202 4816
Fax: +36 1 202 4817
E-mail: l.majer@martinbraun.hu